Jdi na obsah Jdi na menu
 


MČR muži Praha - 16.6.2018

16. 6. 2018

Pořadatelem jarního mistrovství ČR byl poprvé pražský oddíl Sokol Vršovice. Na rozpisu byla adresa tohoto oddílu, ale když jsme tam přijeli ukázalo se, že se tam točí reklama a pořádají závody na kolečkových bruslích. Kromě nás tam gymnastický

 závod hledali i další gymnasté shodou okolností z Českých Budějovic. Telefonicky jsme zjistili správnou adresu a popojeli 2 km do haly Slavie. Hala byla uvnitř hodně členěná, no hotové bludiště. Kde je tělocvična jsme se museli opět ptát.

      Závod byl hodně dlouhý (3 hodiny), protože v jednom sledu bylo 12 družstev.  Jirka spolehlivě zacvičil to, co umí a nic nezkazil. O pár desetin překročil limit 50 bodů a skončil 44 ze 46 závodníků. Vynikajícího výsledku dosáhl Daniel Bago z Českých Budějovic. V šestiboji skončil na 3. místě!

      MČR bylo zároveň i sletovým závodem kterého se zúčastnili i gymnasté ze zahraničí. V tomto závodě jednotlivců postoupil Dan Bago 2x do finále a 2x vyhrál 1. místo – na hrazdě a na koni na šíř.

     Toto mistrovství bylo Jirkovo sedmé. Jeho cílem je 10 mistrovství.  Držme mu palce.

20180616_101020.jpg

fotky zde

výsledky zde