Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistrovství České republiky mužů Praha - 22.11.2014

Mistrovství České republiky mužů ve sportovní gymnastice se z našeho oddílu naposledy účastnil v roce 2010 Dominik Masár. Účast trhovosvinenského člena Jiřího Novotného je další po 4 letech a je to třetí trhovosvinenský člen, který se vůbec kdy účastnil mužského Mistrovství České republiky.

pb225834.jpg

Poděkování

Po úspěšném zvládnutí krajského přeboru v ČB postoupil náš Jirka na mistrovství ČR jednotlivců v povinných sestavách. Paní trenérka Hálová se rozhodla, že do Prahy se pojede a Jirku k závodu přihlásila.

Dne 22.11. 2014 naše celá rodina dorazila do gymnastické haly Hradčany a nestačili jsme se divit, co vše zvládnou velcí gymnasté jejichž závod zrovna probíhal.  Když nastoupili ti malí s naším Jirkou , začala hrát česká hymna a my se zařadili mezi pyšné rodiče.

Na Jirkovi byla znát velká nervozita. V prostných a na koni na šíř neuspěl tak jak by si přál, ale s pokračujícím závodem nervozita opadala a salto na přeskoku, bradla a hrazdu zvládl na pochvalu. Pro Jirku to byl první velký závod a moc ho těší, že sobě ani TJ Spartak T. Sviny neudělal ostudu. Všem, ale hlavně sám sobě, slíbil, že do příštího „Republičáku“ zamaká, aby výsledek byl lepší. Také by chtěl, aby se k němu v jeho úsilí přidalo jeho dvojče František a kamarád Matýsek, aby mohli jet na příští velký závod všichni. Přece jenom se osmiletému klukovi cvičí lépe, má-li v závodě nějakého kamaráda.  Budeme jim držet palce a věříme, že pod vedením paní trenérky Hálové mají malí gymnasté šanci.   Děkujeme.

                                                                           Manželé Novotní

 

 

výsledky zde

fotky zde (p. Novotný)