Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovec roku 2018

19. 1. 2019

Za sportovní gymnastiku se byly nominovaní: Kučerová Eliška, Tisoňová Šárka a Linhartová Bára

Kučerová Eliška – roč. 2007

Eliška se gymnastice věnuje druhým rokem a její svědomitost a pile jí přinesla velké úspěchy. Na Krajském přeboru jednotlivkyň získala 6. místo. V podzimní části už byla součástí družstva Sezimova Ústí, za které hostovala a obsadily 2. místo. Účastnila se také Mistrovství České republiky. Pro trhovosvinenskou gymnastiku se stala “skokankou roku”.

 

Tisoňová Šárka – roč. 2007

Šárka měla v jarní části největší úspěch na Krajském přeboru jednotlivkyň, kde obhájila loňské 5. místo. Na podzim byl vrchol na Mistrovství České republiky, kde získala 17. místo z 101 závodnic v její kategorii a také pomoc při hostování na Krajském přeboru družstev, kde s družstvem Sezimova Ústí získala 2. místo.

 

Linhartová Bára – roč. 2005

..... doplní Hálová

 

received_699415957121781.jpeg

fotky zde