Jdi na obsah Jdi na menu
 


Léto s gymnastikou v Trhových Svinech 2013

Letošní léto gymnastky a gymnasti strávili s gymnastikou. Následujícím způsobem.

Nejprve měli samostatnou činnost v podobě "Cvičení na prázdniny 2013", které bylo rozděleno do dvou výkonnostních kategorií (převážně dle věku). Na podobu cvičení se můžete podívat níže.
- pro starší (2005 a starší) zde
- pro mladší (přípravky 2006 a mladší) zde
 
Závěr letních prázdnin strávili na příměstském táboře s gymnastikou v Trhových Svinech (které do letošní roku byl nazýván jako letní soustředění). Na táboře jsme nejen cvičili, ale také jsme byli na jeden celý den na výletě v hopsáriu České Budějovice. Každý den odpoledne jsme trávili na trampolíně ve sportovní hale. Celotýdenní akcí byla "olympiáda". Poslední den byl den soutěží v nejrůznějších disciplínách. Olympiáda a soutěže byli oceněni v poslední den medailemi a cenami.
- docházka na letním soustředění v Trhových Svinech 2013 zde
- fotky z tábora zde

 

p8300201.jpg