Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkendové soustředění 2009

30. 11. 2009

O víkendu nás oddíl uspořádal "Víkendové soustředění" 28. - 29.11.2009. V sobotu jsme měly 3 hodinový trénink. Trénovali jsme průpravné cviky a sestavy a také jsme si říkali co nás čeká v nějbližší době i vzdálenější. A co neděle? Ráno jsme si daly trénink a už jsme se při něm těšili na odměnu, která nás čekala odpoledne. A to byl bazén v Borovanech!!! Pár odvážlivců se vydalo do Borovan pěšky a zbytek jel auty. Soustředění je nám vydařilo a i počasí k nám bylo hodné a tak jsem si cestu do bazénu mohly zpříjemnit i pochodovou hrou "kolíček".
Na tomto soustředění byli:
Dvořáková Daniela, Smoleňová Kateřina, Tisoňová Zuzana, Hamadejová Eliška, Špergerová Sabina, Kunzová Lenka, Kunzová Pavla, Zachařová Šarlota, Hamadej Jakub, Horák Dominik, Žáková Nikola, Žáková Kristýna, Dvořáková Anna, Dvořáková Eliška

Zde je fotka družstva trenérky Jany:

Obrazek


Dalších pár fotek na rajčeti.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář