Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zimní soustředění 2011

12. 3. 2011

Oddíl se o jarních prázdninách vydal na zimní soustředění na Lipno v termínu 6. - 11.3.2011. Na Lipně jsme bydleli přímo pod sjezdovkou v Chatě Lanovka. Naše náplň tohoto soustředění bylo především lyžování, které jsme si nenechali ujít ani jeden den. Dále jsme také cvičily (protažení a posílení těla), byli jsme v aquaparku a také jsme podnikli výlet na Čertovo kopyto.

Tohoto soustředění se zúčastnilo: 17 dětí - Brožka Václav, Buškovi Blanka a Ondřej, Dvořáková Daniela, Dvořáková Eliška, Hamadejovi Libuška, Eliška a Jakub, Hanusovi Lea a Vilém, Kekrt Adam, Martínková Marika, Mráz Jan, Smoleňová Kateřina,  Žáková Kristýna a Nikola, Žohová Kateřina a 8 dospělích: Lenka, Jana, Líba, Ivo, Štěpánka, Vašek, trenérky Lída a Jana

Už se všichni těšíme až vyrazíme opět za rok !!!

 

lyzar.gif

Fotky jsou na oddílových stránkách s fotkami a také zde.