Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trhovosvinenský pohár 2010

15. 5. 2010

V Trhových Svinech jako každoročně se i letos na jaře uskutečnil náš závod "Trhovosvinenský pohár" a to 15.5.2010 ve sportovní hale.
Na tomto závodě závodí společně dívky a chlapci. Dívky závodily ve  čtyřboji a je to jediný závod na jaře, který má všechny 4 nářadí a tak si děvčata vyzkouší malou generálku na Krajský přebor. Chlapci závodily jen na čtyřech nářadích ze šesti a to prostná, kruhy, přeskok a hrazda. Celkem se závodu zúčastnilo 58 dívek a 17 chlapců.
Z našeho oddílu je zúčastnili Dvořáková Anna, Dvořáková Daniela, Hamadej Jakub, Hamadejová Eliška, Kekrt Adam, Kojan František, Kunzová Pavla, Masár Dominik, Smoleňová Kateřina, Zachařová Šarlota, Žáková Nikola.
Nejlepší umístění v základním stupni měla Hamadejová Eliška (7.místo), v mladších žákyních Smoleňová Kateřina (15.místo), v žákyních "B" Kunzová Pavla (10.místo), v přípravkách II. Kojan František (2.místo), v nejmladších žácích Masár Dominik (8.místo) a v mladších žácích Kekrt Adam (5.místo).
Závody byli pro někoho první a tak sbírání zkušeností a pro někoho to byl závod testem před Krajským přeborem 23.5.2010 resp. 29.5.2010 a nominací na něj.


Kompletní výsledky zde.

Fotky na oddílových stránkách.

Sponzoři tohoto závodu jsou zde.(děkujeme za dary !!!)
 

Obrazek

společná fotka děvčat na závěr závodu

 

 

 

Obrazek

společná fotka všech chlapců z oddílu