Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trhovosvinenský pohár 2011

Letošní ročník Trhovosvinenského poháru se koná 16.4.2011 a to pouze v kategorii mužů.

 

29_full.jpg

 

Rozpis zde

Přílohy = A zde, B zde

 

 

Závodu se z našeho oddílu zůčastnili 4 kluci. Závodilo se v 5 kategoriích a naši kluci závodili ve 3 z nich. Nejlépe se dařilo v kategorii přípravek "B" roč. 2005 Pavlu Valíčku, který získal 3.místo !!!! Gratulujeme.

Déle se v obtížnější kategorii přípravek "A" účastnil závodu Fanda Kojan - 7.místo, zbylí dva kluci byli v kategorii mladší žáci a to Kekrt Adam 6.místo a Dominik Masár 7.místo.

Tento závod je jediný mimo krajského přeboru, kde ji v kraji Jihočeském a kraji Vysočina mohou vyzkoušet zazávodit v celém šetiboji (čtyřboji). A tak je to taková generálka před krajským přeborem, a mohou se ještě vypilovat chyby, které se ještě objevili. Přejeme klukům ať se mi na KP v ČB 21.5. daří a případný boj o místa na MČR v Brně.

 

 

p4161470.jpg

 

Výsledky ze závodu zde

Fotky ze závodu zde