Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trhovosvinenský pohár 2014

Trhovosvinenský pohár 12.4.2014

V sobotu 12. dubna se uskutečnil ve sportovní hale v Trhových Svinech již 18. ročník závodů ve sportovní gymnastice Trhovosvinenský pohár.

V letošním roce se přihlásil velký počet dětí (třetí největší počet v historii závodů). Závodilo 127 děvčat a chlapců v 10 kategoriích ve věku od 6 do 16 let, z toho 84 dívek a 43 chlapců. Zúčastnilo se 7 oddílů z Jihočeského kraje a dále oddíly z Plzně, Pelhřimova a Znojma. Z našeho domácího oddílu sportovní gymnastiky TJ Spartak Trhové Sviny závodilo 11 dívek a 6 chlapců.

Výrazného úspěchu dosáhla Veronika Popovičová. V kategorii „základní stupeň“ vybojovala 15. místo z 36 závodnic. V dalších kategoriích byly nejlepší z našich závodnic Martina Prachařová a Eliška Hamadejová. U chlapců byl nejlepší z našich Matyáš Jindra. Náš závodník František Kojan, který se v předchozích letech umisťoval na předních místech, letos přestoupil do vyšší kategorie s těžšími cviky a větší náročností. Ve stejné kategorii s ním závodil Miroslav Konopa, který začal s námi trénovat od září loňského roku, ale je moc šikovný.

Účast našich dětí:
Dívky

-          základní stupeň: Popovičová Veronika, Filisteinová Kristýna, Plachá Veronika, Řežábová Anja

-          mladší žákyně: Prachařová Martina, Linhartová Bára, Hamadejová Libuše, Jenknerová Karolína

-          žákyně „B“: Hamadejová Eliška, Ježková Aneta, Čermáková Adéla

Chlapci

-          přípravka „A“: Havel Robin

-          nejmladší žáci: Jindra Matyáš, Novotný Jiří, Novotný František

-          mladší žáci: Kojan František, Konopa Miroslav

 

Všem dětem patří velké blahopřání za jejich snahu!

Závod se uskutečnil za finanční pomoci Jihočeského kraje a MěÚ Trhové Sviny. Se zajištěním odměn pro děti pomáhali sponzoři. O přípravu a organizaci závodu se nezištně postarali rodiče dětí a trenéři. Moc děkujeme!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
= zde + příloha
poznámka = u kategorií starší žákyně a žákyně "B" (v přihlášce uvádějte výšku přeskokového stolu, kategorie základní stupeň bude závodit na bradlech místo hrazdy
novinka z ČGF (aktualizace 31.3.2014) = u kategorií základní stupeň a mladší žákyně je výška kladiny 80 cm a žíněnka 20 cm
= plakát
= výsledky (dívky zde) a (chlapci zde)
 
= fotky a videa zde

 

plakat-14.jpg