Jdi na obsah Jdi na menu
 


Silvestrovský běh 2016

Silvestrovským během tradičně zakončujeme vánoční čas a celý kalendářní rok. Přichází období pro nácvik dalších prvků do sestav a pro děti z náboru je to obdobím, kdy se učí své první gymnastické sestavy a na jaře si ověří, jak se jim jejich snaha a úsilí vyplnily a zúročí to při svých prvních gymnastických závodech.

Silvestrovský běh  v posledních letech je jak v Trhových Svinech, kde letošní účast byla velmi malá. Závodu se zúčastnila jen Bára Linhartová (4.místo) a trenérka Zuzka (3. místo) a Jana. V Borovanech se závodu zúčastnil Franišek Novotný (1. místo), Karolína Jenknerová (2. místo) a ještě jednou trenérka Zuzka (opět 3. místo na trati 5150 m !!!).

Všem, kteří se zúčastnili posledního závodu v roce děkujeme a přejeme jim do dalšího roku spoustu vydařených závodů.