Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jindřichův Hradec - 14.11.2015

14. 11. 2015

Posledním testovým závodem před Krajským přeborem družstev je závod v Jindřichově Hradci, kterého jsem se zúčastnili v hojném počtu 9 závodnic ve 3 kategoriích.

V základním stupni závodila Lea Mráčková, pro kterou to byl první velký závod v této kategorii. Za týden na Krajský přebor družstev nemůže z důvodu nízkého věku. Na závodě se jí moc podařila sestava na kladině, kde zvládla i kotoul vpřed, kterého se moc bála. Ještě v této kategorii závodila Barča Baštová, pro tu to byla také velká zkušenost a za týden se zúčastní Krajského přeboru družstev, který se koná u nás v Trhových Svinech.

V kategorii mladší žákyně - volné sestavy rozdělené na roč. 2008 a 2007. Se závodu účastnila Šárka Tisoňová, která se umístila na 8. místě. Dále se v této kategorii účastnila Jana Kaftanová a Nela Koptová, které od sebe dělilo jen 0,05 bodů. Poslední závodnicí v této kategorii z našeho oddílu byla Žaneta Řežábová.

V kategorii žákyně "B" se z našeho oddílu účastnily Bára Linhartová a Martina Prachařová, které obě na tomto závodě poprvé udělali vzklopku na bradlech. Marťa dokonce na obou žerdích. Naopak na prostných udělala poprvé flika Karolína Jenknerová, která byla naší třetí závodnicí v této kategorii.

Při čekání na vyhlášení výsledků si Kája zdřímla - podívejte se na fotku :)

Za týden nás v Trhových Svinech čeká velká událost a to Krajský přebor družstev, který se za celou historii bude konat teprve podruhé v Trhových Svinech.

dsc05273.jpg

fotky zde

výsledky zde