Jdi na obsah Jdi na menu
 


KP muži České Budějovice - 3.6.2018

Tato neděle v tělocvičně TJ Merkur byla věnována  jihočeským  borcům. Už tradične ze závodu zúčastnily 3 oddíly – ČB, Sezimovo Ústí a Trhové Sviny. Z našeho oddílu se zúčastnily 3 závodníci. Nejmladší žák  - Michal Maděra. Michal se postupně lepší a pokud u gymnastiky vydrží mohl by dosáhnout dobrých výsledků. Náš druhý nejml. žák Jan Kaftan byl bohužel v tuto dobu na dovolené v zahraničí s rodiči . Myslím si, že by se Honzíkovi povedlo splnit bodový limit na postup na MČR. Škoda.

V kategorii starší žáci si letos poprvé zazávodili i dvojčata Jirka a František. Jirka i přes obtížné požadavky splnil limit na postup na MČR. Byl rád. František se s gymnastickými závody loučil, pravděpodobně to byly jeho poslední, protože už bude závodit jen v atletice. Předvedl vynikající přeskok, kde předhonil i svého brášku Jirku. Fandovi přejeme hodně sportovního štěstí a jeho výkony v atletice budeme i nadále sledovat.

20180603_122653.jpg

 

fotky zde 

výsledky zde