Jdi na obsah Jdi na menu
 


KPD žen J. Hradec a KPJ mužů Č. Budějovice (18. - 19.11.2017)

19. 11. 2017

V sobotu 18.11.2017 je konal Krajský přebor družstev dívek v Jindřichově Hradci. Náš oddíl měl zastoupení ve dvou kategoriích.

V mladších žákyních byla hostem Merkuru České Budějovice Lea Mráčková, která týmu na ošidném nářadí kladině nejvíce pomohla bodově. Tým se umístil na 2. místě.

kpd-lea-mrackova.jpg

host TJ Merkur České Budějovice - Lea Mráčková

 

V žákyních „C“ jsme měli dva týmy. Tým ve složení Tisoňová Šárka, Linhartová Bára a Jenknerová Karolína. Pro tým nejvíce bodů získala Šárka na kladině a prostné, Bára na přeskoku a bradlech. Kája bojovala se svými naraženými třísly, které si narazila při rozcvičení na kladině. Závod nevzdala a zaslouží si velké uznání. Holky se díky tomu umístili na 3. místě.

Tým ve složení Prachařová Martina, Marková Karolína, Nýdlová Veronika a Koptová Nela. Martina předvedla hezké sestavy na všech nářadích. Káje se povedla kladina. Verča sbírala zkušenosti. Nela zabojovala na přeskoku, kterého se nejvíc bojí. Tým se umístil na 5. místě.

kpd-zakyne-c.jpg

žákyně C - 3. místo a 5. místo

 

V neděli 19.11.2017 se konal Krajský přebor jednotlivců v Českých Budějovicích. Závodu se účastnili naši dva kluci v kategorii VS 1. Martin Sobotík obsadil 16. místo s 47,17 body. Malý kousek (48, 0 b.) mu chyběl k postupu na Mistrovství České republiky. Michal Maděra se umístil na 24. místě.

kluci.jpg

 

 

výsledky dívky zde a chlapci zde

fotky a videa (dívky i chlapci) zde