Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor jednotlivců 2014 - České Budějovice

Krajský přebor mužů 9.11.2014

Největšího úspěchu dosáhl Novotný Jiří, které se díky bodovém součtu probojovat až na Mistrovství České republiky, které se koná v sobotu 22.11.2014 v Praze. Jirko, gratulujeme!!!

Jedeme do Prahy!

V neděli 9. listopadu proběhl Krajský přebor ve sportovní gymnastice mužů, v našem případě těmi muži byli osmiletí kluci. Přebor se konal v Gymcentru v Českých Budějovicích, což je tělocvična sice poměrně malá, ale na gymnastiku specializovaná.

V roce 2013 už svinenští kluci závodili v kategorii VS1 a letos zatím ještě výš nepostoupili, takže jsem byla opravdu zvědavá, jakých výsledků dosáhnou. Tušila jsem, že se všichni zlepšili, ale nedokázala jsem odhadnout o kolik. Výsledek nás všechny mile překvapil.

Nejlepšího umístění (16. místo) dosáhl Jiří Novotný, kterému se jako jedinému z našeho oddílu podařilo splnit bodový limit pro postup na Mistrovství republiky. MČR se uskuteční 22. 11. 2014 v Praze v krásné tělocvičně SK Hradčany.

Matyáš Jindra si sice postup nevybojoval, ale jeho výkony na 6 druzích nářadí sesbíraly bodové hodnocení lepší o 11 bodů než v loňském roce.

Pochvalu si zaslouží i náš třetí závodník František Novotný, který ve srovnání s loňskem také zaznamenal zlepšení.

trenérka MVDr. N. Hálová

img_0710.jpg

výsledky zde

fotky zde