Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor mužů 2015 - České Budějovice

17. 5. 2015

Na tento krajský přebor se z našeho oddílu vydají: Novotný Jiří a František, Jindra Matyáš.

nasi---hostujici-machutka-jiri-su.jpg

Gymnasté soutěžili v družsvu i jako jednotlivci.

 Na jarním KP v gymnastice žáků soutěží družstva i jednotlivci. Za posledních 29 let se letos poprvé podařil start družstva trhovosvinenských gymnastů (Jiří Novotný, Matyáš Jindra a František Novotný). Závod probíhal v ČB a naše družstvo skončilo na 6. místě. Jirka a Matyáš dokonce splnili bodový limit pro postup na Mistrovství ČR v jednotlivcích. Vybojovat postup pro celé družstvo se klukům bohužel nepodařilo.

     MČR v Brně se zúčastnil pouze Jiří Novotný, protože Matyáš Jindra odjel na ozdravný pobyt. Jirka už podruhé startoval na závodě vyšší úrovně a bylo to na něm znát. Nervozita byla menší a téměř vše se mu podařilo zacvičit tak jak umí. V soutěží s borci z velkoměst jako je Praha, Brno, Ostrava, Havířov, Plzeň aj. se Jirka umístil na 60. místě ze 79-ti. Gratulujeme. Zajimavostí na tomto mistrovství bylo to, že na stejném místě probíhal oblastní sokolský slet a my se ztráceli mezi 4000 sokolů.

Hálová N.

výsledky zde

fotky zde