Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor žen družstev 2014 - Veselí nad Lužnicí

Náš oddíl se účastnil Krajského přeboru žen družstev zastoupení ve dvou družstvech.

V kategorii základní stupeň v družstvu závodily Tisoňová Šárka, Kaftanová Jana, Furioso Dana a Koptová Nela.

dsc03008.jpg

V kategorii liga "C" - mladší žákyně závodiny Linhartová Bára, Popovičová Veronika a Prachařová Martina.

dsc03010.jpg

Dne 22. listopadu se sportovní gymnastika TJ Spartak Trhové Sviny zúčastnila Krajského přeboru družstev ve sportovní gymnastice žen. Měli jsme jedno družstvo v kategorii Základní stupeň a jedno družstvo v kategorii Mladší žákyně. Za kategorii Mladší žákyně startovala Veronika Popovičová, Martina Prachařová a Bára Linhartová. Děvčata předvedla velmi dobrý výkon na bradlech, prostných a přeskoku. Slabým místem se ukázala být kladina, na které toto družstvo závod začínalo. I díky závodní nervozitě bylo hodně pádů. Družstvo skončilo na pěkném sedmém místě.

         Za kategorii Základní stupeň startovala Nela Koptová, Šárka Tisoňová, Jana Kaftanová a Dana Furioso. Pro tato sedmiletá děvčata to byl první závod na krajské úrovni, ale i přesto si vedly velmi dobře a předvedly vše, co měly natrénováno. Body se sčítaly za všechny členky družstva dohromady. Při seřazení jednotlivých závodnic samostatně obsadila Šárka Tisoňová 4. místo z 18 závodnic, chválíme. Družstvo celkem skončilo na pátém místě.

         Chtěla bych poděkovat gymnastkám za reprezentaci našeho oddílu a města a popřát jim mnoho úspěchů v následující sezóně.

 

Michaela Hálová

zakladni-stupen.jpg

 

 

výsledky základní stupeň zde

fotky zde