Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Petra Kouby - 9.12.2017

9. 12. 2017

Poslední závod v letošním roce se konal v Českých Budějovicích ve dvojboji na kladině a prostných. 

Večer před závodem jsme šli tradičně na punc a trdelník.

Lee se závod nevydařil ale cvičila poprvé na hudbu. Zato Nela zacvičila skvěle na kladině, ale bohužel zapomněla sestavu na prostných. Šárce se závod velmi podařil. Janička si bohužel na kladině narazila rozkrok a na prostných si vyzkoušela novou sestavu, kterou cvičila velice krátce, ale povedla se jí. Natka bohužel měla dva pády na kladině z toho jeden při náskoku. Škoda mohla být na 3. místě. Barča bohužel měla na kladině taky pád nedá si poradit. Dala si tam špicar i přesto, že jsem jí já i Naďa i Míša říkali ať to tam nedává skončila až za Šárkou, Martinou a Kájou. Martina zacvičila moc hezky a skončila na 8. místě. Adélka se také zlepšila. Bohužel pád na kladině při kotoulu navíc se nedotkla, tak jí chyběl i ten prvek. Škoda jinak to měla moc hezké i na prostné.   

Základní stupeň - Dobrovolná Adéla 22. místo
Mladší žákyně - Mráčková Lea 13. místo
Žákyně C - Tisoňová Šárka 4. místo, Prachařová Martina 8. místo, Jenknerová Karolína 11. místo, Linhartová Bára 15. místo, Marková Karolína 18. místo, Nýdlová Veronika 19. místo, Kaftanová Jana 22. místo a Koptová Nela 24. místo
Juniorky a ženy C - Troupová Natálie 4. místo
 
 
 

tisonova-sarka-4.-misto.jpg

Tisoňová Šárka 4. místo

 

výsledky zde

foto zde