Jdi na obsah Jdi na menu
 


Memoriál Petra Kouby České Budějovice - 10.12.2016

10. 12. 2016

Poslední gymnastický závod v tomto roce se konal v Českých Budějovicích 10.12.2016. Byl to dvojboj (kladina, prostná).

Na závod jsme vyrazili dříve. V pátek jsme si zatrénovaly v tělocvičně a "osahaly" nářadí na zítřejší závod. Večer jsme vyrazili na vánoční náměstí, kde jsme si daly punč s medvídky a trdelník. Nakoupily pár drobných dárečků. K večeři jsme si společně dali pizzu.

Na závodech soutěžily: Dvořáková Eliška a Mráčková Lea (základní stupeň), Tisoňová Šárka, Troupová Natálie, Linhartová Bára, Jenknerová Karolína, Kaftanová Jana a Marková Karolína (žákyně C).

Šárka obsadila 4. místo, od 3. místa ji dělily pouhé 2 desetiny boru. Dívky na prvních 3. místech byli účastnice MČR ve Vysokém Mýtě a byly v první desítce.

Natka v tomto dvojboji vybojovala krásné 7. místo. Bylo to velké překvapení, přeskočila i mnohem zkušenější závodnic. Natka trénuje pouhé dva roky.

Barča skončila na 9. místě a Kája J. na 13. místě. Obě dvě se nevyvarovaly pádu na kladině, což je v dvojboji velká bodová ztráta.

Jana a Kája M. zatím sbírají zkušenosti v této kategorii žákyně "C" a zjišťují, že v této kategorii nejde až tak o obtížnost, ale o čistotu a přesnost jednotlivých cviků.

Eliška byla dalším překvapením tohoto závodu. Umístila se na krásném 5. místě. Sestavu na prostných zacvičila podle trenérky slov tak: "jako bylo to nebyla ani Eliška, cvičila krásně a čistě".

I Lee se závod povedl. Předvedla nejlepší výkon v tomto roce a umístila se na 8. místě z 18 závodnic.

Také pro trenéry to byl velký úspěch z 8 závodnic bylo 5 závodnic v první desítce.

img_20161210_114123.jpg

výsledky zde

fotky zde