Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár Českých Budějovic - 12.5.2018

Tak jako každý rok pořádal oddíl sportovní gymnastiky Českých Budějovic trénink
zdarma v pátek a dvojboj kladina, prostná v sobotu. V pátek 11.5. jsme vyrazily do
gymcentra na trénink. Někteří jely autobusem s trenérkami, někdo dorazil autem s rodiči.
Trénovaly jsme od 17:00 do 19:00. Pak přijely gymastky ze Znojma a my jsme se dívaly naj ejich trénink. Část gymnastek v tělocvičně přespávala, ostatní odjely a přijely opět na závody druhý den. Z trenérek tam přes noc byla Zdeňka Tisoňová a Míša Hálová. V pátek večer nás navštívila Naďa Hálová. Jana Záhorková přijela v sobotu na závody. Vyspaly jsme se dobře, žádná strašidla nás nestrašíla. Závodilo se na zbrusu nové kladině a všichni si jí chválily. I přesto byly nějaké pády. Dále uvádím jména těch, kteří se zúčastnily a u některých i umístění.


VS0A Dobrovolná Adéla (12.místo z 26 závodnic), Nedorostová Elen, Přibylová Aneta, Sýkorová Lucie, Sýkorová Kateřina, Čermáková Nela.
VS0B Felendová Tereza (3.místo ze 6 závodnic), Kučerová Eliška, Šabatková Jana, Lavičková Nikol.
VS1B Veronika Nýdlová (3.místo ze 6 závodnic), Karolína Marková, Lea Mráčková

VS4C Šárka Tisoňová (5.místo z 12 závodnic).
VS5-6C Bára Linhartová (3.místo z 10 závodnic), Anja Řeháčková, Martina Prachařová.

dopoledni.jpg

odpoledni.jpg

výsledky zde

fotky zde