Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár města Českých Budějovic - 16.5.2015

16. 5. 2015

Na tento závod se náš oddíl vydal s jednodenním předstihem, tak aby si mohly holky zažít jinou atmosféru závodu a jejím přípravu před ním. Je to už pro nás taková tradice - nocleh v tělocvičně před závodem.

Trenérky věří, že si to holky opět užijí naplno a dlouho na to budou vzpomínat :) a nezapomenout na přivezení nějakého krásného úspěchu ze závodu.

Naše cesta začala společným odjezdem autobusem a pěším pochodem do tělocvičny GymCentrum. Jely jsme na dvě skupiny trenérka Míša s Libuškou Hamadejovou, Martinou Prachačovou a Kristýnou Filisteinovou. Bára Linhartová a Karolína Jenknerová přijely autem s rodiči od Borovan. Druhá skupina byla početnější, družstvo trenérky Zdeňky a Jany, jely ve složení Dana Furioso, Jana Kaftanová, Nela Koptová, Žaneta Řežábová, Šárka Tisoňová, Marolína Marková, Lea Mráčková (naše nejmladší opora týmu) a Zuzka Tisoňová (začínající trenérka). Po cestě holky viděli spoustu vodotrysků a na náměstí holky hledaly bludný kámen. V tělocvičně jsme si zatrénovaly. Holkám se nejen líbilo prostředí tělocvičny, ale také už tak byly některé starší gymnastky a tak jsme se na ně s obdivem dívaly. Po tréninku byla večeře sbalená "od maminek". Po té jsem šly všichni na procházku Českými Budějovicemi a hledaly jsme, kde bude nějaký krámek na koupení zmrzliny, kterou holky měly slíbenou za pěkný trénink. Večer jsme si našli místečko na spánek a už jsme se zachumlaly do spacáků a dobrou noc. :)

Ráno byl budíček v 6:15 hod, snídaně a už příprava na závody. Pogratulování Nele Koptová k dnešním 8. narozeninám. Neli, přejeme ti všechno nej...... Následovalo důkladné rozcvičení a závod začal.

A jak dopadl?

V základním stupni závodilo z našeho oddílu 6 závodnic. Nejlépe se umístila Šárka Tisoňová na 6. místě. Dále byly holky v pořadí Dana, Nela, Karolína, Jana a Žaneta.

dsc03981.jpg

V mladších žákyních závodila Filisteinová Kristýna.

V kategorii žákyně B závodily a z našeho oddílu se umístily v tomto pořadí Karolína Jenknerová, Bára Linhartová, Martina Prachařová a Libuše Hamadejová.

dsc04027.jpg

Za čtrnáct dní nás čeká Krajský přebor jednotlivkyň ve Veselí nad Lužnicí.

výsledky zde

fotky zde