Jdi na obsah Jdi na menu
 


O zlatou placku (27.4.2014) - České Budějovice

Závodu se zúčastnili:
- Jindra Matyáš, Novotný František, Novotný Jiří (mladší žáci)
- Konopa František (starší žák)

 

Byl to v letošním roce náš druhý závod. Za startovali 3 mladší žáci a jeden starší žák. (Fanda Kojan dal přednost výstavě psů.)  Kluci udělali plno chyb, ze kterých se určitě poučíme do dalších závodů. Hned na začátku se ukázalo, že si mladší žáci pořádně nepamatují sestavu na prostných. Musíme je na tréninku cvičit častěji a bez nápovědy trenérky.  Dále jsme zjistili, že i když skrčku přes kozu umíme poměrně dobře, přes nižší bednu to zvládl jen Matýsek.  V dalším období se naučíme přemet. (Samozdřejmě i tu skrčku přes bednu .)  Problémem je a zatím asi bude i nadále kůň našíř. Je to“ nářadí pravdy“ u kluků a my zatím s koněm moc nekamarádíme.  Ke zlepšení došlo na kruhách, kluci díky stálkám od Hanušů výrazně vylepšili výdrže v přednožení. Jen tak dál!

Velkou pochvalu za celý závod si zaslouží Míra, který se věnuje gymnastice teprve první sezónu. Přestože je na posledním místě dokázal to, co málokdo – po tak krátké době trénování soutěžit s klukama, kteří trénují 3-4 roky.                         Hálová N.

 

 
p4270121-----vyrez.jpg

 

p4270230-----vyrez.jpg
 
výsledky zde
fotky zde (prosím, rodiče o dodává fotek ze závodu - děkuji)