Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oddílový závod přípravek - 2. ročník (23.2.2018)

23. 2. 2018

Propozice

TJ Spartak Trhové Sviny, oddíl sportovní gymnastiky

pořádá

ODDÍLOVÝ ZÁVOD PŘÍPRAVEK

2. ročník

Název:            Oddílový závod přípravek

Datum:            pátek 23.2.2018

Místo:             tělocvična základní školy Trhové Sviny

Čas:                 17:00 hod

 

Kategorie:

  • základní stupeň – roč. 2010 až 2006, kteří v této kategorii závodí v roce 2018 poprvé
  • starší přípravka – roč. 2011 (disciplíny přeskok, bradla, kladina, prostná – zkrácené sestavy)
  • mladší přípravka – roč. 2012 a 2013 (disciplíny šplh na tyči, skok z místa, švihadlo, prostná – kotoul vpřed, placka, svíčka, vztyk)
  • kluci – roč. 2011 a mladší (disciplíny šplh na tyči, skok z místa, švihadlo, hrazda)

 

 

Účast na „Oddílovém závodě“ potvrdit předem do středy 21.2.2018 v tomto odkaze zde.

 

Těšíme se na vás

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 23.2. 2018 se konal ve školní tělocvičně v Trhových Svinech přípravný závod pro gymnastky a gymnasty, kteří ještě nikdy nezávodily nebo se začínají závodit ve výkonnostních stupních. Hlavním cílem závodu bylo seznámení s etiketou chování gymnastek na závodišti. Zúčastnilo se 2 závodníci a 21 závodnic. Rozhodování zajistili 4 kvalifikovaní rozhodčí z našeho oddílu. K již dlouholetým rozhodčím (Naďa a Míša Hálovi) přibyla Kateřina Smoleňová a Jakub Hamadej, kteří se věnují zároveň trénování. Technické disciplíny rozhodovaly bývalé gymnastky Zuzka Tisoňová a Libuška Hamadejová pod vedením trenérky Lídy Záhorkové. Velkou pomocí přispěly i maminky Vlaďka Novotná a Slávka Fialová. Závodilo se ve čtyřech kategoriích mladší přípravka, starší přípravka, kategorie VS0 a přípravka kluci. Kluci byli pouze dva i když jich trénuje šest.  Závod trval dvě hodiny a organizace proběhla hladce. Na prvních místech se umístili Kučerová Eliška, Davidová Ema, Kubíková Eleonora a Pitálek Eduard. 

Michaela Hálová

výsledky zde

foto zde