Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poprázdninový závod rodičů a dětí - 2. října 2015 (6. ročník)

Závody jsou vypsané pro děti a rodiče, kteří závodí jako jeden tým. 
Zahájení závodu je v pátek v 17:00 hod v základní škole. 
Disciplíny pro děti: skok z místa, člunkový běh, shyby, švihadlo, vznosy na lavičce, šplh. 
Disciplíny pro rodiče: skok z místa, běh 40 m, hluboký ohnutý předklon, švihadlo, leh-sed, kroužení obručí. 
Závodu se mohou účastnit pouze týmy složené z 1 dítěte a 1 rodiče!!! 
Závod je místo tréninku gymnastiky.


Účast potvrdit předem do tohoto odkazu zde a to do středy 30.9.2015 !

Těšíme se na vás :)

---------------------------------------------------------------------------------------

Jak to vypadalo minulý ročník se můžete podívat zde

----------------------------------------------------------------------------------------

Do dvojic!

Dne 2. 10. 2015 se uskutečnil šestý ročník závodu dvojic (dítě - rodič popř. jiná osoba starší 18 let z rodiny). Děti soutěžily v těchto disciplínách: přitahová- ní na kruzích, skok do dálky z místa, zvedání nohou za hlavu na šikmé ploše, skoky přes švihadlo, šplh na tyči a člunkový běh. Dospělí měli tyto disciplíny: hluboký předklon s napnutýma nohama, skok do dálky, kroužení obručí po dobu 1,5 minuty, běh na 40 metrů, lehy-sedy a švihadlo. Dítě a dospělý soutěžili jako jeden tým a jejich body se sečetly. Někteří zkušenější závodníci při skákání přes švihadlo měli zavázané kalhoty druhým švihadlem, ti méně zkušení zápasili se švihadlem i s padajícími kalhotami. Mnozí byli sami překvapeni, co vše dokázali. Děti a dospělí si navzájem radili a fandili. Myslím si, že umístění jednotlivých párů není to hlavní a proto neuvádím výsledky jmenovitě. Důležité bylo se zúčastnit. Ke spokojenosti všech přispěly i věcné ceny pro všechny děti a pro první 3 dospělé. Závodníci se už těší na další ročník a děkují organizátorům za pěkně strávené odpoledne. Zuzana Tisoňová 

img_1787.jpg

propozice zde

výsledky zde

fotky zde