Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravky Jindřichův Hradec - 10.6.2017

Minulý týden "velké" gymnastky a gymnasti měli svůj vrcholný závod v podobě Krajského přeboru. Následující víkend byl pro děti z přípravky jejich vrchol. Závěrečný závod v jarní sezóně. 

Závodu se zúčastnilo 7 dívek ve dvou kategoriích. Celkem na závodě bylo 42 dívek a 4 chlapci ve vloženém závodě. 

V mladší kategorii byly: Davidová Ema, která výborně zazávodila v člunkovém běhu v časem 16,81 s obsadila 2. místo v celkovém pořadí dívek. Pro Adélku Zemanovou to byla velké zkušenost a nejlépe se jí dařilo na přeskoku. 

Ve starší kategorii byly: Dudová Adéla, která byla z našich dívek nejlepší. Dále Nedorostová Elen (nejlépe na prostných), Sýkorová Lucie (nejlépe na hrazdě a švihadle), Vávrová Alice (nejlépe na přeskoku) a Sýkorová Kateřina (nejlépe na šplhu). 

jh---10.6.2017.jpg

výsledky zde 

fotky zde