Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veselí nad Lužnicí - 16.4.2016

16. 4. 2016

V letošním závodním roku to byl první závod. Holky závodily ve vyšších kategoriích než v loňském roce. Závodu se z našeho oddílu zúčastnily 4 děvčata.

V základním stupni závodnila Lea Mráčková závod se jí celkem povedl na její součastnou výkonnost. Dlouhodobá nemoc se na jejím závodním stylu hodně podepsala hlavně na svalové kondici.

V mladších žákyních závodily Šárka Tisoňová, které se první závod v této kategorii celkem povedl. Ještě vylepšit známku na přeskoku a bude to krásný výsledek. Kaftanová Jana také na prvním závodě zazávodila hezky, ale výkony na kladině a prostných je potřeba ještě hodně vylepšit. Karolína Marková pokazila sestavu na přeskoku, který je pro tento závodní rok nový. Jeden skok je výskok na zvýšenou podložku a druhý přemet do lehu. Obě známky se zprůměrují. A to bylo pro Káju osudným. Vůbec se jí nepovedl přemet do lehu a výsledná průměrná známka byla tudíž hodně ovlivněna. Odrazilo se to nejen v celkovém hodnocení, ale také na jejím psychice. Kája je ale v poslední době statečnější a s různými výkyvy bujuje statečně.

Dalším závodem bude Trhovosvinenský pohár a to 20. ročník a možnost vylepšit jednotlivé výkony. 

dsc05876.jpg

výsledky zde

fotky zde