Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veselský pohár - 10.5.2014

Tohoto závodu se z našeho trhovosvinenského oddílu zúčastnili pouze 2 závodnice.

 - v kategogii základní stupeň Řeháčková Anja

- v kategorii mladší žákyně Linhartová Bára

Závodu se zúčastnily pouze dvě závodnice: Anja Řeháčková a Bára Linhartová. Anja cvičí v našem oddíle od září 2013 a startovala v kategorii základní stupeň. I přes to že na rozdíl od jiných závodnic cvičí krátce předvedla hezký výkon. Zvláště překvapila na kladině, kde předvedla velmi pěknou sestavu bez pádu. Ostatní nářadí zacvičila dle očekávání, nebo spíše o něco lépe než je cvičí na tréninku. 

Bára startovala v kategorii mladší žákyně. V této kategorii cvičí gymnastky již poměrně obtížné sestavy, například na přeskoku přemet přes bednu do lehu, na kladině je součástí sestavy stojka roznožmo. Bára předvedla na své možnosti nadprůměrný výkon na přeskoku i akrobacii, což je vidět i na známkách. Na bradlech se projevila obtížnost sestavy a Bára bohužel spadla při doskoku. Naštěstí ji tento malý neúspěch nezlomil a ona zabojovala i na velmi obtížné kladině, kde předvedla pěknou sestavu i když s jedním pádem.

 

S výsledkem závodu jsme byly spokojeny a doufáme, že děvčata zúročí nově nabyté zkušenosti na Krajském přeboru.                                M. Hálová

výsledky ZS a

fotky a videa zde