Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod přípravek Sezimovo Ústí - 8.6.2014

rozpis zde (závodí dívky i chlapci)
 
Na tento závod další přípravkový závod v Sezimově Ústí (8.6.2014) se vydalo opět 7 dětí.
Nejlépe se na tomto závodě dařilo  Šárce Tisoňové, která vybojovala krásné 6. místo. Bohužel u výsledků chybí výchozí známky a tak nemohu přesně zhodnotit bonifikované prvky, které dívky v sestavách předvádějí.
Šárka Tisoňová se nejlépe vydařila kladina, kde získala 8,75 bodů a byla 2. nejlepší ze všech závodnic v této kategorii.
Daně Furioso se také dařilo na závodech. O proti minulému závodu se v celkovém součtu zlepšila o 1,35 bodů. Vydařil se jí přeskok (8,35 bodů) a umístila by se na tomto nářadí na 4. místě.
Nela Koptová také zabojovala a získala 27,2 bodů, což je o 2,13 bodů více než na předchozím závodě. Výrazně se zlepšila na kladině a prostných.
Jana Kaftanová se postupně zlepšuje a její provedení jednotlivých cviků na nářadí je lepší a lepší. Celkově ze zlepšila o 1,31 bodů.
Žaneta Řežábová zabojovala na přeskoku, kladině a prostných na těchto jednotlivých nářadích získala na každém o 1 bod více. Na druhou stranu se jí nepovedla bradla a tak její celkový výsledek je lepší o 0,9 bodu.
Vanesa Šlajsová na tomto závodě byla trochu nervózní a zatím sestavy nemá úplně zažité. Zapomíná některé cviky v sestavách a za to je tvrdě bodově penalizována. Snad v dalším závodě to bude lepší.
Teraza Beidáková byla na závodě mimo Trhové Sviny úplně poprvé, takže sbírala zkušenosti, které bude moct využít v dalších závodech.
 
z našeho oddílu se závodů účastnily:
 
 p6080393.jpg
roč. 2007 = Šlajsová Vanesa, Beidáková Tereza, Furioso Dana, Tisoňová Šárka,
Kaftanová Jana, Řežábová Žaneta, Koptová Nela
 

p6080418..jpg

6. místo Tisoňová Šárka

 

výsledky zde

fotky zde (prosíme, rodiče o fotografie a videa z tohoto závodu, děkujeme)