Závod přípravek Trhové Sviny - 30.11.2013
Závod přípravek Trhové Sviny - 6.ročník (30.11.2013)
Jaký byl minulý ročník??? Se můžete podívat zde
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sportovní soupeření dětí – začínajících závodníků !
30.11.2013 se uskutečnil Podzimní závod všeobecné sportovní přípravy se zaměřením na gymnastiku.
Byl už 6. ročníkem závodu přípravek v Trhových Svinech. Závodu se zúčastnilo celkem 74 závodnic a závodníků (z toho bylo 62 dívek a 12 chlapců). Oproti předchozím ročníkům to byl téměř dvojnásobný počet.
Děvčata závodila ve 3 kategoriích a chlapci ve 2 kategoriích. Závod byl rozdělen do dvou sledů.
V prvním sledu závodily dívky ročníku 2006 a ročníku 2007 a ml. v gymnastických disciplínách (přeskok, bradla, kladina a prostná) a technických disciplínách (shyby, skok z místa, šplh, švihadlo, vznosy a člunkový běh 15 + 1 m).
Ve druhém sledu závodila kategorie dívek roč. 2004 – 05 a chlapci roč. 2003 – 05 a roč. 2006 a ml. Všichni jen v technických disciplínách.
Závodu se zúčastnily tyto oddíly: Merkur České Budějovice, TJ Slovan Jindřichův Hradec, TJ Nová Včelnice, Lokomotiva Veselí nad Lužnicí, SG Pelhřimov a domácí oddíl TJ Spartak Trhové Sviny, který měl největší zastoupení, a to 31 závodnic a závodníků.
Našim závodnicím se letos tak nedařilo. Nejlepšího umístění v kategorii roč. 2004 – 2005 dosáhla Hamadejová Libuše (4.místo z 11), v kategorii roč. 2006 Popovičová Veronika a v kategorii roč. 2007 a mladší Plachá Veronika.
Kluci vybojovali 2 x zlatou medaili (Jindra Matyáš, Kojan František) a 2 x stříbrnou (Konopa Miroslav, Jenkner Lukáš).
Nejmladší účastnicí závodu byla Filisteinová Dominika a za statečnost, že se do závodu vůbec pustila, dostala odměnu v podobě plyšového cvrčka.
Dívky:
Kategorie = roč. 2007 a ml. :
1.místo – Maryšková Karolína (J. Hradec)
2.místo – Šoršová Lucie (J. Hradec)
3.místo – Jarošová Barbora (J. Hradec)
Kategorie = roč. 2006:
1.místo – Krajňáková Nela a Eliška (J. Hradec)
3.místo – Omastová Karolína (Nová Včelnice)
Kategorie = 2004 - 2005:
1.místo – Ziková Kristýna (Nová Včelnice)
2.místo – Vratišovská Zlatka (Pelhřimov)
3.místo – Tomšů Kateřina (Pelhřimov)
Chlapci:
Kategorie = 2006 a ml.:
1.místo – Jindra Matyáš (Trhové Sviny)
2.místo – Suja Jan (Veselí nad Lužnicí)
3.místo – Adam Petr (Jindřichův Hradec)
Kategorie = 2003 - 2005:
1.místo – Kojan František (Trhové Sviny)
2.místo – Konopa Miroslav a Jenkner Lukáš (T. Sviny)
3.místo – Záhora Vojtěch (Veselí nad Lužnicí)
Informace k platbám oddílových příspěvků
Příspěvky se platí bezhotovostně na účet oddílu sportovní gymnastiky č.ú.
262643444/0300
variabilní symbol 33
DO POZNÁMKY JE NUTNÉ UVÉST JMÉNO A PŘÍJMENÍ DÍTĚTE pro identifikaci platby.
Členský a oddílový příspěvek ve školním roce 2023/2024 je 3400,- s možností 2. splátek:
1.splátka-částka 1700,- (do 31.10.2023)
2.splátka-částka 1700,- (do 31.1.2024)
Podzimní soustředění
Tréninky
Úterý: 16:30 - 18:30 hod. sportovní hala
Středa: 16 - 19 hod. sportovní hala
Pátek: 17 - 19 hod. základní škola
Rozdělení tréninkových hodin je dle jednotlivých družstev.