Jdi na obsah Jdi na menu
 


Závod přípravek Trhové Sviny 2017

7. 10. 2017

Veškeré informace jsou na www.gymfed.cz - viz tento odkaz = http://www.gymfed.cz/kalendar/detail/988

+ připojeny i výsledky ze závodu

 

V Trhových Svinech se v letošním roce konal už 10. ročník závodu přípravek v gymnastice. Před 10 lety jsme ani nedoufali, že tento závod se v Trhových Svinech udrží takovou dobu. V tomto letošním ročníku k nám přijeli i děti z Jindřichova Hradce. Děti byli rozděleny podle věku do 4 dívčích kategorií (10 let, 9 – 8 let, 7 let, 6 let a mladší) a 2 chlapeckých kategorií (9 – 8 let, 7 let a mladší). Závodili v gymnastických disciplínách (přeskok, hrazda, kladina, prostná) a technických disciplínách (skok z místa, šplh na tyči, švihadlo, vznosy, shyby na kruzích a člunkový běh). V jednotlivých kategoriích zvítězili – Tisoňová Šárka, Mráčková Lea, Dobrovolná Adéla, Martínková Veronika, Maděra Michal a Sobotík Martin. Gratulujeme! Doufáme, že náš závod bude v přátelském duchu probíhat i v dalších letech a časem nás „možná“ čeká další dekáda výročí.

 

prip.-ts-2017.jpg

 

fotky zde